Історія компанії

Грін-Трейд Компані – ремонтно-будівельна компанія, що постійно зростає та розвивається. Мета, яку ставить перед собою колектив компанії, – це не просто надавати послуги з проектвання, будівництва та ремонту, а вивести ці послуги на новий, більш якісний рівень. Завдання компанії – витіснити з ринку дилетантів і невігласів цього бізнесу, сформувати зрозумілу цінову і якісну політику на дані послуги і надати населенню абсолютно новий продукт.

У нашій справі репутація – це основа успішного бізнесу і довіри Клієнтів. Ми прекрасно усвідомлюємо величину наданої нам довіри нашими Клієнтами. Саме тому ми суворо контролюємо якість робіт, дотримання технологій і звичайно ж дотримання термінів. Не дивлячись на всю багатогранність і складність ремонтно-будівельних робіт, нам вдається вибудувати роботу так, що Клієнт проходить всі етапи ремонту без занурення в нього.
Ми залишаємо нашим Клієнтам тільки приємні турботи, такі як вибір фарб, світильників, шпалер і т.д., все інше вирішується силами наших фахівців. Ми намагаємося постійно розширювати спектр наших послуг, дозволяючи вирішити абсолютно всі питання так чи інакше пов’язані з будівництвом або ремонтом через свого менеджера, не вдаючись до допомоги сторонніх компаній і виконавців.

Дозвільні документи

photo1
photo2
висновок_експертизи
дозвiл_роботи_на_висотi

Відправити заявку

Контакти

(068) 601-80-02

Час роботи:
пн.- пт. з 8:30 до 20:00,

gtcompany@ukr.net