Будівництво даху або реконструкція даху – відповідальна і складна робота. У нас працюють професіонали, які спеціалізуються на таких видах робіт і проведуть їх на найвищому рівні. Наші майстри професійно вирішують навіть найскладніші завдання, які можуть виникнути при зведенні покрівлі.

Спеціалізуємося на таких послугах – монтаж покрівлі з нуля, влаштування мансарди, монтаж кроквяної системи, монтаж водостічної системи. Також проведемо обстеження та експертизу покрівлі.

Також робимо ремонт покрівлі промислових будівель. Співпрацюємо з такими компаніями, як “Київміськбуд”, “Київенерго”, “Укртелеком”.

Монтаж покрівлі/ремонт покрівлі

Ціна на будівництво покрівлі залежить від матеріалу покриття даху і від складності кроквяної системи. Наприклад простий двосхилий дах з металочерепиці під ключ може обійтися Вам всього в 160 грн / м2 (ціна вказана за роботу). А дах складної конфігурації з покриттям з натуральної черепиці буде вже близько 320 грн / м2. Ціни вказані попередньо, точну вартість роботи можна сказати лише після зустрічі з фахівцем на об’єкті. Або Ви можете вислати нам Ваш проект – ми оперативно порахуємо вартість робіт.

Монтаж покрівлі під ключ - 160 - 320 грн/м2

Влаштування кроквяної системи, монтаж утеплювача, гідроізоляції, пароізоляції, обрешітки, покрівельного покриття, снігозатримувачів, водостічної системи, підшивок карнизів дерев’яними або іншими панелями.

Реконструкція покрівлі

Демонтаж старого покрівельного покриття, перебудова кроквяної системи, монтаж гідроізоляції, утеплювача, пароізоляції, обрешітки, контробрешетки, покрівельного покриття, снігзатримувачів, водостічної системи, підшивок карнизів дерев’яними або іншими панелями.

Мансардний поверх під ключ

Монтаж фронтонів, установка кроквяної системи, монтаж гідроізоляції, утеплювачів, пароізоляції, обрешітки, покрівельного покриття, снігзатримувачів, мансардних вікон, водостічної системи, підшивок карнизів.

Монтаж кроквяної системи

119«Грін-Трейд» пропонує монтаж надійної і довговічної кроквяної системи за цілком демократичними цінами. Основні несучі конструкції даху складаються з крокв і обрешітки. В якості крокв найчастіше використовується дерево. Вартість зведення кроквяної системи залежить від складності даху (дах може бути двосхилим, вальмовим або більш складний). Наші фахівці давно працюють над такими роботами, як установка кроквяної системи та її реконструкція, тому сміливо звертайтеся до нас – ми зробимо конструкцію даху на найвищому професійному рівні!

Монтаж водостічних систем

118 Кожна будівля з скатним дахом має водостічну систему. Вартість монтажу такої системи зовсім невисока – від 80 до 150 грн / пог.м. Як правило, водостоки монтують із ПВХ, зі сталі та з міді. Найпоширеніші водостоки з ПВХ (полівінілхлориду) – вони стійкі до атмосферних впливів, ультрафіолету, і при цьому доступні в ціні. Наша компанія займається монтажем всіх видів водостічних систем.

Експертиза покрівлі

ban6 Якщо Ви затіяли капітальний ремонт будівлі – дуже важливо провести експертизу або обстеження стану покрівлі. Обстеження включає в себе огляд технічного стану як покрівельного покриття, так і кроквяної системи на предмет механічних і біологічних пошкоджень, які можуть призвести до певних проблем.

Стан покрівлі оцінюється за трьома основними позиціями:

  • матеріал верхнього покриття;
  • несуча конструкція покрівлі;
  • шар теплоізоляції.

При обстеженні скатних конструкцій дахів насамперед оцінюють стан дерев’яної кроквяної системи, а саме: вологість дерев’яних складових і технічний стан елементів з’єднання конструкцій. В рамках експертизи покрівлі дані інженерні роботи прийнято проводити на основі лабораторних аналізів та наявних технічних розрахунків.

При оцінці стану покрівель зазвичай виявляють такі дефекти, як гниття дерев’яних крокв, грибкові ураження і тріщини в конструкціях.

Експертиза даху та його обстеження – це відносно недорога послуга, ціна на неї залежить від стану даху об’єкта, який потрібно оцінити.

Наші фахівці професійно проведуть експертизу покрівлі за прийнятну ціну!

Якщо Ви хочете замовити будівництво даху, ремонт даху або його експертизу – телефонуйте нам або пишіть, ми зв’яжемося з Вами і наші фахівці виїдуть до Вас на об’єкт і складуть кошторис на будівельні роботи та матеріали. Або Ви можете вислати нам Ваш проект – ми оперативно порахуємо вартість робіт.

Відправити заявку

Контакти

(068) 601-80-02

Час роботи:
пн.- пт. з 8:30 до 20:00,

gtcompany@ukr.net